Kolejne zwycięstwo drugiej drużyny w B-klasie

Druga drużyna Ruchu Kozłów w Sobotnie południe zagrała wyjazdowe spotkanie w Kleszczowie. Był to kolejny mecz z drużyną wyżej notowaną do tego pojechaliśmy do Kleszczowa bez bramkarza więc faworytem był zespół Start Kleszczów.

W bramce naszej drużyny stanął niezawodny i tajemniczy zawodnik, który swoim doświadczeniem i spokojem zawstydziłby niejednego bramkarza :-)

Ruch Kozłów po raz kolejny pokazał, charakter i pomysł na grę po mimo że Kleszczów próbował atakować praktycznie w pierwszej połowie akcje Startu kończyły się przed polem karnym my za to wyprowadzaliśmy groźne kontry jedna z nich skończyła się stałym fragmentem, który na bramkę zamienił Daniel B., który mógł również strzelić bramkę z rzutu wolnego lecz piłka nieznacznie przeleciała nad poprzeczką bramki Kleszczowa.

Druga połowa to huraganowe akcje Startu, gospodarze postawili wszystko na jedną kartę i zagrali na trzech napastników, do tego kontuzji nabawił się nasz "nowy" bramkarz i z przymusu na bramce stanął strzelec pierwsze bramki Daniel B. na szczęście jedyne zagrożenie, które płynęło ze strony Kleszczowa to rzuty z autu, my w drugiej połowie skupiliśmy się na obronie wyniku ale udało się wyprowadzić kilka kontr i jedna z nich zakończyła się bramką na 2-0 po strzale Sebastiana i samobójczym wepchnięciu piłki do siatki przez zawodnika z Kleszczowa.

Wygrywamy 2-0 i mocno oddalamy się od strefy spadkowej !!! Gratulacje dla drużyny !!!!

W imieniu drużyny dziękujemy Prezesowi za wsparcie i wielki udział w zwycięstwie