Porażka w Chudowie...

Podczas  3 kolejki zmagań A-klasowych rozgrywek Ruch udał się do Chudowa na mecz z tamtejszą

Gwiazdą. Beniaminek A-klasy w pierwszy dwóch meczach nie zdobył punktu i postawił sobie

jasny cel na sobotni mecz. Od początku meczu gospodarze mieli przewagę która jednak nie została

udokumentowana w pierwszym okresie meczu. Z minuty na minute  Ruch grał coraz słabiej

czego dowodem była zdobyta bramka dla Gwiazdy ok 30 minuty. Po tym golu coś ruszyło w

układance Trenera Międzika. Ok 43 minuty Ruch wyrównał za sprawą Bruca który pokazał jak się

kończy akcję całego zespołu strzelając z ostrego konta. Po tym golu Sędzia meczu

doliczył 1 minute która była szczęśliwa dla gospodarzy. Gdy miał zabrzmieć gwizdek na

przerwę miejscowi zaś ukuli Ruch wychodząc na prowadzenie 2-1. Druga odsłona meczu

miała zupełnie inny obraz niż poprzednia. Ruch zaczął pokazywać że potrafi grać w piłkę

lecz tego dnia Nasi Zawodnicy nie umieli wykończyć akcji choć w drugiej połowie mieliśmy

3 doskonałe sytuacje na zdobycie bramki. Ruch grał va bank i przez postawienie wszystkiego

na jedną kartę stracił bramkę która można powiedzieć że padła z ewidentnego spalonego

lecz nie nam to oceniać. Ruch przegrał drugi raz z rzędu. Widać było że mecz z Przyszowicami

kosztował Biało-Zielonych dużo zdrowia i odbił się na sobotniej potyczce. Idziemy dalej za tydzień

Walka nie tylko z nazwy ale również i na boisku. Ino Ruch!!!