Sobota w rozjazdach

W ten weekend obie nasze drużyny rozegrały spotkania wyjazdowe. Pierwsza drużyna miała derbowe spotkanie w Łanach, a druga drużyna pojechała do Pilchowic zmierzyć się z tamtejszą Victorią.

Pierwsza drużyna Ruchu Kozłów przegrała prestiżowe spotkanie 2-1 do przerwy utrzymywał się dobry dla nas wynik 1-1 niestety w 80 minucie wynik spotkania ustalił pomocnik Łan Łukasz Czaja.

Druga drużyna Ruchu Kozłów pewnie wygrała z Victorą Pilchowice 5-2 wynik wskazywałby, że był to łatwy mecz dla zawodników z Kozłowa nic bardziej mylnego do 55 minuty utrzymywał się wynik remisowy 1-1, a nasi zawodnicy nie potrafili wpakować piłki do bramki przeciwnika nawet z 5 metrów. Na szczęście udało się wykorzystać kilka sytuacji i pewnie wygrać, choć gdyby skuteczność była lepsza to wynik mógłby być dwucyfrowy !!!

Kolejka 19 : 2-3 Kwiecień