Nędza, bryndza i trzy metry mułu

W niedzielę przy pięknej pogodzie Ruch Kozłów zmierzył się z drugim zespołem Concordii Knurów goście pojawili się w niepełnym składzie.

Zapowiadał się łatwy mecz do wygrania, niestety nic bardziej mylnego po mimo, że to my wyszliśmy na prowadzenie i prowadziliśmy mecz  to goście cieszyli się ostatecznie z wygranej w Kozłowie. Był to mecz niewykorzystanych okazji powinniśmy do przerwy prowadzić 4-1, a przegrywaliśmy 1-2. Po przerwie goście postawili na obronę i po mimo tego, że bronili się praktycznie na szesnastym metrze udało się nam stworzyć kilkanaście !!! dogodnych okazji po których musi !!! paść bramka niestety dziś nie wchodziło kompletnie nic fatalnie pudłowali Bartek oraz Daniel za to goście mądrze i skutecznie wyprowadzali kontrataki mecz zakończył się 5-3 dla gości z Knurowa. Co można powiedzieć po takim meczu ? jedynie tyle, że kiełbasa była smaczna i gramy Panowie dalej !!!!!