Pewne zwycięstwo...

Tydzień temu Ruch zremisował nieszczęśliwie z Piastem Pawłów tracąc bramkę w 89 minucie. Niesamowita złość ze straty dwóch punktów w tamtym meczu miała niewątpliwie mobilizujące przełożenie na mecz z Kamieńcem. Wczorajsza potyczka zapowiadała się bardzo ciekawie. Coraz lepiej grający Ruch ( od przeszło miesiąca nie przegrał meczu) podejmował przemeblowaną i dobrze grająca drużynę Dramy. Od samego początku to gospodarze grali lepiej i próbowali różnych sposobów aby umieścić piłkę w bramce rywali, jednak znakomicie spisywał się bramkarz gości. Kamieniec w pierwszej połowie ograniczył się tylko do gry z kontrataku jednak nie miało to przełożenia na bramki. Do przerwy 0-0. Po zmianie stron dobrze grający Ruch przez 10 minut miała duży przestój. Goście w tym czasie mieli dwie świetne sytuacje do strzelenia gola jednak razili nieskutecznością. Od 60 minuty gospodarze pokazali prawdziwą siłę ofensywną którą przełożyli na 3 bramki w przeciągu 15 minut. Prowadzenie 3-0 powinno być znacznie bardziej okazałe lecz zabrakło zimnej krwi. Pod koniec meczu Drama strzeliła kontaktową bramkę , która okazała się jedyną w ich wykonaniu. Ruch wygrał zasłużenie i pewnie. Gra zespołu wyglądała bardzo dobrze. Miejmy nadzieje że do końca rundy nasz Zespół będzie grał jeszcze lepiej. Ino Ruch Kozłów...