Porażka na własne życzenie...

9 sierpnia o godzinie 18:00 Ruch rozegrał ostatni sparing przed rozpoczęciem ligowych rozgrywek.

Naszym rywalem była drużyna Iskry Połomia , która na co dzień występuje w Bytomskiej b-klasie.

Od samego początku przewaga należała do podopiecznych Adama Międzika którzy w pierwszej połowie

zamykali rywali już na ich połowie. Wiele sytuacji które stworzył sobie Ruch w pierwszej połowie zostało

zamienionych tylko na jedną bramkę. Iskra zaatakował w pierwszych 45 minutach 2 razy z czego po jednej

akcji zdobyli wyrównującą bramkę. Po zmianie stron Trener Ruchu rotował ustawieniem i pozycjami przez co

mecz się wyrównał i nie było już tak znaczącej przewagi Kozłowa. Pod koniec spotkanie brak komunikacji po

rzucie rożnym w szeregach Kozłowa wykorzystał zawodnik Połomii i zapewniał miejscowym zwycięstwo w tym

meczu. Wynik tego spotkania jest sprawą drugorzędną ale z gry i sytuacji na pewno będzie dużo materiału

z którego będzie trzeba wyciągnąć wnioski przed startem ligi...