Remis z Rudami...

W sobotnie popołudnie zawodnicy z Kozłowa rozegrali kolejny mecz sparingowy.Naszym rywalem była drużyna Buk Rudy Wielkie która występuje w okręgowej klasie rozgrywkowej. Od początku meczu przewagę mieli zawodnicy z Okręgówki jednak brakowało im wykończenia. Ruch mógł wyjść na prowadzenie jednak bramkarz gości wygrał pojedynek jeden na jeden z napastnikiem Kozłowa. Do przerwy było 0-0 choć goście powinni prowadzić już do przerwy. Po zmianie stron Kozłów zagrał lepiej. Okazje które sobie stworzyli mogli zamienić na bramki jednak brakowało zimniej krwi. Ok 75 minuty po rzucie rożnym Buk wyszedł na prowadzenie. Jednak gospodarze grali do końca i kilka minut później zdobyli wyrównującą bramkę autorstwa Adama Międzika. Taktycznie mecz na duży plus, jednak przewaga w tym meczu była po stronie zawodników Rud. Miejmy nadzieje że nasza drużyna wyciągnie odpowiednie wnioski i będzie grała jeszcze lepiej. Ino Ruch...