Wygrana dwóch drużyn

To był udany weekend dla naszych drużyn A klasa wygrała mecz w Kozłowie z Piastem Pawłów wysoko bo aż 5-0, a B klasowa drużyna wygrała na wyjeździe z wyżej notowaną drużyną Naprzód Świbie 3-1 Mecz naszej drugiej drużyny był bardzo zacięty i gospodarze częściej byli przy piłce lecz nam udało się wyprowadzić kilka kontr i prowadziliśmy do przerwy 2-0. Po przerwie gospodarze postawili wszystko na jedną kartę, zasypywali nas dośrodkowaniami po jednej z takich ostrych wrzutek piłka niefortunnie odbiła sie od Krzysia i wpadła do naszej bramki zrobiło się 2-1 i gospodarze uwierzyli, że mogą jeszcze ten mecz wygrać na szczęście Wania wyleczył ich z tej nadziei wkręcając piłkę w same widły bramkarzowi gospodarzy wynik 3:1 i zeszło powietrze ze Świbia, którzy zaczęli częściej się kłócić z arbitrem niż skupiać na meczu.