Zakończenie sezonu na remis...

Ruch Kozłów zremisował swój ostatni mecz z Młodością Rudno 1-1. Od samego początku wiadomo było iż będzie to typowy pojedynek walki. Pierwszy na prowadzenie wyszedł zespół z Kozłowa za sprawą niezawodnego Martina Juszczyka. Po strzelonym golu Ruch poszedł za ciosem i mógł podwyższyć wynik jednak znakomicie w bramce Rudna spisywał się ich bramkarz. Ok 45 min sędzie odgwizduje karnego dla Rudna którego na gola skutecznie zamienia ich bramkarz. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Po przerwie zarówno jedna jak i druga drużyna próbowała zdobyć zwycięską bramkę jednak zabrakło skuteczności. Ostatecznie mecz kończy się remisem który wydaje się jak najbardziej sprawiedliwym wynikiem. Przed nami kilka dni przerwy a potem zaczynają się przygotowania do nowego sezonu. Brawo Panowie za cały sezon. Oby kolejny był jeszcze lepszy. Ino Ruch Kozłów