Bij lidera

Już w najbliższą niedzielę nasza drużyna spotka się na własnym boisku z zespołem lidera czyli Gwarkiem Zabrze. Będzie to przedostatnia kolejka jesiennej rundy w A-klasie.

Po ostatnich niepowodzeniach trzeba się przełamać,a z kim jak nie liderem, który ostatnie trzy swoje mecze także nie potrafił wygrać.

Gwarek zespół, który spadł z okręgówki na tą chwilę lideruje w A klasie aplikując swoim rywalom aż 41 bramki czyli prawie dwukrotnie więcej niż drugi zespół w tabeli !!  My na tą chwilę zajmujemy 12 miejsce i już same statystyki pokazują kto jest faworytem niedzielnego spotkania. Czeka nas bardzo trudne zadanie, ale takie mecze powinny w zespole  wytworzyć dodatkową dawkę adrenaliny, a zawodnicy zapewne będą chcieli pokazać że ich umiejętności nie są mniejsze niż ich kolegów ze słynnej szkółki.

W niedzielę punktualnie o 13:30 wyjdziemy na boisko zmotywowani i zdeterminowani by ograć lidera z Zabrza i pokazać, że nasz zespół ma potencjał i powinien się bić o inne cele niż walka o utrzymanie.