Pierwsze koty za płoty

Na inaugurację rundy wiosennej Ruch Kozłów pojechał do Gliwic zmierzyć się z zespołem Carbo Gliwice. Oba zespoły po rundzie jesiennej plasują się w górnej części tabeli więc mogliśmy oczekiwać ciekawego spotkania.

Niestety mecz był bardzo przeciętny i drużyny podzieliły się punktami.

Pierwsza Połowa to szybkie prowadzenie zespołu z Gliwic dużo gry w środku pola bez ciekawych sytuacji podbramkowych, zespół Carbo zagrażał jedynie ze stałych fragmentów gry gdzie nasza drużyna miała spory problem z wygraniem pojedynków.

Pierwsza słaba połowa zakończyła się 1-0 dla zespołu Carbo Gliwice.

W drugiej połowie zaczęło się już coś dziać gliwiczanie ciągle jedyne zagrożenie jakie potrafili stworzyć to stałe fragmenty gry, za to nasz zespół wreszcie zaczął się budzić z zimowego snu i zaczął grać w piłkę zawiązywać coraz ciekawsze akcje. Jedna z tych akcji zakończyła się pięknym trafieniem wprowadzonego po przerwie Mateusza Króla który jak się później okazało ustalił wynik spotkania na 1-1.

Podsumowując po bezbarwnej pierwszej połowie Ruch pokazał w drugich 45 minutach charakter i wolę walki, przy odrobinie szczęścia mógł pokusić się o zwycięstwo.